Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/staszow/public_html/index.php on line 5

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/staszow/public_html/index.php:5) in /usr/home/staszow/public_html/index.php on line 17
Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział w Staszowie

Aktualnoœci

2008-10-22

Wyniki XVIII Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

Wyniki
XVIII Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty
w Tenisie Stołowym
Staszów 3 do 5. 10. 2008 r.

Kategoria I kobiet do 35 lat:
1.Jodczyk Renata - Mazowieckie
2.Rybarczyk Anna - Mazowieckie
3.Krzysztofik Dorota - Mazowieckie
4.Wolańska - Jędrzejewska Małgorzata - Świętokrzyskie

Kategoria II kobiet 36 do 45 lat:
1.Cinkusz Anna - Łódzkie
2.Tkacz Kamila - Świętokrzyskie
3.Bielak Katarzyna - Mazowieckie
4.Okruta Dupla Marzena - Mazowieckie

Kategoria III kobiet powyżej 45 lat:
1.Rumińska Grażyna - Zachodniopomorskie
2.Michalczyk Ewa - Podkarpackie
3.Pieczarkowska Elżbieta - Małopolskie
4.Nowakiewicz Danuta - Śląskie

Kategoria I mężczyzn do 40 lat:
1.Rachański Artur - Lubelskie
2.Krupa Sebastian - Śląskie
3.Borowski Tomasz - Wielkopolskie
4.Chojnicki Marcin - Kujawsko - Pomorskie

Kategoria II mężczyzn 41 do 50 lat:
1.Ostrowski Sławomir - Warmińsko - Mazurskie
2.Pabich Bogusław - Łódzkie
3.Romulewicz Robert - Warmińsko - Mazurskie
4.Żygała Janusz - Podkarpackie

Kategoria III mężczyzn 51 do 60 lat:
1.Nowak Jan - Lubuskie
2.Krawczyk Bolesław - Warmińsko - Mazurskie
3.Wajda Zbigniew - Podkarpackie
4.Chwiejczak Tadeusz - Lubelskie

Kategoria IV mężczyzn 61 do 70 lat:
1.Orzechowski Zdzisław - Łódzkie
2.Ofiarski Marek - Podkarpackie
3.Kwodawski Marian - Śląskie
4.Magdoń Marian - Podkarpackie

Kategoria V mężczyzn 71 lat i więcej:
1.Kwiecień Ryszard - Łódzkie
2.Kurek Tadeusz - Świętokrzyskie
3.Sznajderski Adam - Dolnośląskie
4.Czapiński Antoni - Lubuskie

Kategoria VI mężczyzn zawodnicy zrzeszeni:
1.Zemła Piotr - Śląskie
2.Kieroński Adam - Małopolska
3.Kuderski Andrzej - Lubuskie
4.Lipowski Daniel - Kujawsko - Pomorskie

Drużynowe:
1.Dużyna ZNP Okręgu Śląskiego
2.Drużyna ZNP Okręgu Łódzkiego
3.Drużyna ZNP Okręgu Lubelskiego
4.Drużyna ZNP Okręgu Warmińsko - Mazurskiego
5.Drużyna ZNP Okręgu: Świętokrzyskiego, Wielkopolskiego, Podkarpackiego, Małopolskiego.