2008-12-10

Porady prawne i szkolenia nauczycieli 10-12-2008 r.

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 10-12-2008 r. odbędą się dwa spotkania z doradcą prawnym Oddziału panem Tadeuszem Nowickim.
W godzinach od 11.oo do 13.oo w Liceum Ogólnokształcącym w Staszowie odbędą się konsultacje indywidualne na temat: "Sprawy kadrowe w szkołach"
W godzinach od 13.30 do 15.oo w Gimnazjum w Połańcu odbędzie się szkolenie na temat:"Uprawnienia zakładowej organizacji związkowej w świetle obowiązujących przepisów"
Zainteresowanych powyższą tematyką zapraszamy do wzięcia udziału w w/w szkoleniach.