2009-01-14

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - "Regulaminy jako zakładowe źródło prawa pracy" -14.01.2009r.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że 14.01.2009r w Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie ul. Koszarowa 7 odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Oddziału Panem mgr Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. od 12.oo do 13.30- porady indywidualne
W godz. od 13.30 do 15.00- szkolenie na temat:
"Regulaminy jako zakładowe źródło prawa pracy"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką szkolenia do wzięcia udziału w tej formie pomocy Związku. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.