2009-03-18

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - "ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH" 18.03.2009 R.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 18.03.2009 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie, ul. Koszarowa 7 odbedzie sie spotkanie z doradcą prawnym Związku panem mgr Tadeuszem Nowickim, które bedzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.oo do 13.30 - porady indywidualne na dowolny temat z zakresu prawa oświatowego.

W godz. 13.30 do 15.oo - szkolenie na temat: "Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych"

Zapraszamy do korzystania z tej formy pomocy Związku. Na życzenie uczestników szkolenia wydajemy zaświadczenia o jego ukończeniu.