2009-05-13

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA - "RUCH KADROWY W SZKOŁACH I REGULAMINY WYNAGRADZANIA PRACOWNIKÓW NIEPEDAGOGICZNYCH" 13-05-2009 R.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że zgodnie z przyjetym harmonogramem szkoleń w dniu 13 maja 2009 roku w ZPO Nr 1 w Staszowie, ul. Wysoka 39 odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. od 12.oo do 13.30 - porady indywidualne na dowolny temat z zakresu prawa oświatowego

W godz. od 13.30 do 15.oo - szkolenie na temat: "Ruch kadrowy w szkołach i regulaminy wynagradzania pracowników niepedagogicznych"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.