Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /usr/home/staszow/public_html/index.php on line 5

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/staszow/public_html/index.php:5) in /usr/home/staszow/public_html/index.php on line 17
Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział w Staszowie

Aktualnoœci

2009-10-12

WYNIKI XIX MISTRZOSTW POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM STASZÓW 2-4 X 2009 R.

Wyniki
XIX Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty
w Tenisie Stołowym
Staszów 2 - 4. 10. 2009 r.



Kategoria I kobiet do 35 lat:

1. Jodczyk Renata - Mazowieckie
2. Krzysztofik Dorota - Małopolskie
3. Rybarczyk Anna - Mazowieckie
4. Wolańska - Jędrzejewska Małgorzata Świętokrzyskie
5. Krawczyk Anna - Lubelskie
6. Guzik Dominika - Małopolskie

Kategoria II kobiet 36 - 45 lat:

1. Tkacz Kamila - Świętokrzyskie
2. Mazur Barbara - Lubelskie
3. Bielak Katarzyna - Mazowieckie
4. Krzysztoforska Katarzyna - Śląskie
5. Okruta Dupla Marzena - Mazowieckie
6. Filipek Teresa - Lubelskie

Kategoria III kobiet - powyżej 45 lat:

1. Lewandowska Iwona - Łódzkie
2. Rumińska Grażyna - Zachodniopomorskie
3. Michalczyk Ewa - Podkarpackie
4. Nowakiewicz Danuta - Śląskie
5. Konowoł Jadwiga - Śląskie
6. Ozdoba Zofia - Świętokrzyskie

Kategoria I mężczyzn do 40 lat:

1. Konieczka Marek - Lubuskie
2. Kamiński Czesław - Małopolskie
3. Chojnicki Marcin - Kujawsko - Pomorskie
4. Czerwiec Grzegorz - Lubelskie
5. Piękoś Albert - Podkarpackie
6. Szajstek Sebastian - Podkarpackie

Kategoria II mężczyzn 41 - 50 lat:

1. Rachański Artur - Lubelskie
2. Chmielewski Tomasz - Podkarpackie
3. Głodek Andrzej - Mazowieckie
4. Pabich Bogusław - Łódzkie
5. Ostrowski Sławomir - Warmińsko - Mazurskie
6. Ochnik Mariusz - Lubelskie






Kategoria III mężczyzn 51 - 60 lat:

1. Krawczyk Bolesław - Warmińsko - Mazurskie
2. Chwiejczak Tadeusz - Lubelskie
3. Harmata Leszek - Kujawsko - Pomorskie
4. Rozwadowski Adam - Lubelskie
5. Skrobisz Andrzej - Pomorskie
6. Tadejewski Henryk - Warmińsko - Mazurskie

Kategoria IV mężczyzn 61 - 70 lat:

1. Orzechowski Zdzisław - Łódzkie
2. Nowak Jan - Lubuskie
3. Magdoń Marian - Podkarpackie
4. Tomaszewski Eugeniusz - Lubelskie
5. Łabędź Tadeusz - Małopolskie
6. Rajch Stanisław - Świętokrzyskie


Kategoria V mężczyzn 71 lat i więcej:

1. Kwodawski Marian - Śląskie
2. Sznajderski Adam - Dolnośląskie
3. Czopiński Antoni - Lubelskie
4. Kurek Tadeusz - Świętokrzyskie
5. Żukowski Jan - Lubelskie
6. Targosiński Jan - Lubelskie

Kategoria VI mężczyzn - zawodnicy zrzeszeni:

1. Antosiak Daniel - Podkarpackie
2. Zemła Piotr - Śląskie
3. Cichocki Aleksander - Pomorskie
4. Kuderski Andrzej - Lubelskie
5. Lipowski Daniel - Kujawsko - Pomorskie
6. Mądry Robert - Podkarpackie

Drużynowe:

1. Podkarpackie
2. Lubelskie
3. Łódzkie
4. Świętokrzyskie
5. Śląskie
6. Warmińsko - Mazurskie
7. Małopolskie
8. Lubelskie