2009-12-16

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - "PRAKTYCZNA REALIZACJA NOWELIZACJI KARTY NAUCZYCIELA" 16.12.2009 R.

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Staszowie uprzejmie informuje, że 16 grudnia 2009 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie, ul. Koszarowa 7, sala nr. 16. odbędzie sie spotkanie z doradcą prawnym Związku Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

Od 12.00. do 13.30. - porady indywidualne
Od 13,30. do 15.00. - szkolenie na temat "Praktyczna realizacja nowelizacji Karty Nauczyciela"

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu: Prezesów Ognisk ZNP, Dyrektorów szkół, kierowników administracji, kadrowych i wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.