2010-02-10

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - "Podstawy prawne i procedury współdziałania pracodawców ze związkami zawodowymi". 24. 03. 2010 R.

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 24. 03. 2010 r.w Centrum Kształcenia Praktycznego w Staszowie, przy ul. Koszarowej 7, odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku Panem mgr Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. od 12.oo do 13.30 - porady indywidualne
W godz. od 13.30 do 15.00 - szkolenie na temat: "Podstawy prawne i procedury współdziałania pracodawców ze związkami zawodowymi"

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy pomocy Związku.

/-/Zbigniew Błasiński