2012-11-13

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - ,,ROLA PRZEDSTAWICIELI ZWIĄZKU W PODEJMOWANIU DECYZJI DOTYCZĄCYCH ZMIANY I ROZWIĄZANIA STOSUNKU PRACY" 13. 11. 2012 R.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 13. 11. 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Rytwianach odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku, Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.oo - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.00 - szkolenie na temat: ,,Rola przedstawicieli związku zawodowego w podejmowaniu decyzji dotyczących zmiany i rozwiązania stosunku pracy".