2013-02-19

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - 19.02.2013 R. SZKOLENIE NA TEMAT: ,,UPRAWNIENIA NAUCZYCIELI DO EMERYTURY I INNYCH ŚWIADCZEŃ ZASTĘPCZYCH W AKTUALNYM STANIE PRAWNYM"

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 19. 02. 2013r. w Zespole Szkół w Połańcu ul. Ruszczańska 24, odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku, Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.oo - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.00 - szkolenie na temat: ,,Uprawnienia nauczycieli do emerytury i innych świadczeń zastępczych w aktualnym stanie prawnym".