2014-02-18

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - 18.02.2014 R.
,,ZAKŁADOWE ŹRÓDŁA PRAWA PRACY NA PRZYKŁADZIE REGULAMINU WYNAGRADZANIA NAUCZYCIELI"

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 18. 02. 2014 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osieku, ul. Wolności 24a, odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku, Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.00 - 13.30 - szkolenie na temat: ,,Zakładowe źródła prawa pracy na przykładzie regulaminu wynagradzania nauczycieli"
W godz. 13.30 - 15.00 - porady indywidualne