2014-03-18

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA - 18. 03. 2014 R. TEMAT: ,,PODSTAWY PRAWNE I PROCEDURA PRZEKAZANIA PROWADZENIA SZKOŁY STOWARZYSZENIU LUB OSOBIE FIZYCZNEJ"

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 18. 03. 2014 r. w biurze Zarządu Oddziału w Staszowie, ul. Wschodnia 13 (pokój 304) odbędzie się spotkanie z doradcą prawnym Związku, Panem Tadeuszem Nowickim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.oo - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.00 - szkolenie na temat: ,,Podstawy prawne i procedura przekazania prowadzenia szkoły stowarzyszeniu lub osobie fizycznej".