2016-10-20

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - ,,Aktualne i planowane zmiany w ustawie Karta Nauczyciela, procedura wygaszania gimnazjów"

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 20. 10. 2016 r. w Publicznym Gimnazjum NR 1 w Staszowie odbędzie się spotkanie z prawnikiem Związku, Panem Michałem Kowalskim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.00 - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.00 - szkolenie na temat: ,,Aktualne i planowane zmiany w ustawie Karta Nauczyciela, procedura wygaszania gimnazjów"