2017-04-20

PORADY PRAWNE I SZKOLENIA NAUCZYCIELI - WARUNKI I PROCEDURA PRZECHODZENIA NA NAUCZYCIELSKIE ŚWIADCZENIE KOMPENSACYJNE 20.04.2017R.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie uprzejmie informuje, że w dniu 20. 04. 2017 r. w Zespole Szkół w Połańcu, ul. Ruszczańska 23 odbędzie się spotkanie z prawnikiem Związku, Panem Michałem Kowalskim, które będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.00 - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.00 - szkolenie na temat: ,,Warunki i procedura przechodzenia na nauczycielskie świadczenie kompensacyjne"