2006-12-04

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ I TURNIEJU STRZELECKIEGO O PUCHAR PREZESA ODDZIAŁU ZNP W STASZOWIE

Tegoroczny Turniej Piłki Siatkowej rozegrany 3.12.2006 r. w Zespole Szkół w Staszowie miał wyjątkową oprawę. Wzięło w nim udział 5 drużyn siatkarskich reprezentujących szkoły powiatu staszowskiego. Przed turniejem a także w przerwach między spotkaniami cheerleaders z zespołu "Integro" i "Sigma" pod kierunkiem Pani Beaty Rachoń zagrzewały zawodników do walki o zwycięstwo. Turniej Piłki Siatkowej tradycyjnie stał na wysokim poziomie sportowym a rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana.
Turniej zakończył się następującymi wynikami:

I m-ce Zespół Szkół w Staszowie
II m-ce Gimnazjum Nr 1 w Staszowie
III m-ce Zespół Szkół w Połańcu
IV m-ce Centrum Kształcenia Prakt. w Staszowie
V m-ce Gimnazjum Nr 2 w Staszowie

Turniej Strzelecki zdominowali gospodarze zajmując trzy pierwsze miejsca.
Wyniki Turnieju Strzeleckiego:

I m-ce ZS w Staszowie (drużyna B) 84pkt
II m-ce CKP w Staszowie 51pkt
III m-ce ZS w Staszowie (drużyna A) 49pkt
IV m-ce ZS w Połańcu 46pkt
V m-ce Gimnazjum Nr 2 w Staszowie 35pkt
VI m-ce Gimnazjum Nr 1 w Staszowie 29pkt

Dziękuję Dyrektorowi ZS im. St. Staszica w Staszowie Panu Izydorowi Grabowskiemu za udostępnienie szkolnych obiektów sportowych i pomoc organizacyjną.
Dziękuję Zarządowi Ogniska Nr 3 ZNP:
Kol. Edycie Utnik
Kol. Agnieszce Arendarskiej
Kol. Dariuszowi Oleksiakowi
Kol. Januszowi Kosowiczowi
za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.

Zdjęcia z turnieju zostały umieszczone w Galerii.

Zbigniew Błasiński