2018-03-20

Zmiana terminu porad prawnych

PORADY PRAWNE DLA CZŁONKÓW ZNP - 20.03.2018 R.

Zarząd Oddziału ZNP w Staszowie, uprzejmie informuje, że porady prawne i szkolenie członków związku odbędzie się w dniu 20. 03.2018 r. w biurze Zarządu Oddziału w Staszowie, ul. Wschodnia 13. Spotkanie z prawnikiem Związku, Panem Michałem Kowalskim będzie miało następujący przebieg:

W godz. 12.oo - 13.30 - porady indywidualne
W godz. 13.30 - 15.oo - szkolenie na temat: ,,Zasady obliczania i wypłacania dodatkowego wynagrodzenia rocznego"

Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z tej formy pomocy Związku.